Cupra Formentor VZ5 valmistatakse 7000 eksemplari, Baltimaadest sai igaüks viis tükki ning vähemasti Eesti omad on juba müüdud. Leedu numbritega proovisõiduauto rehvid reetsid, et varasemad kotkad olid sellega kõvasti lustinud. Foto: Karl-Eduard Salumäe
Kõigi tänapäeva autonduse loogikate järgi peaks Cupra Formentori ekstravõimas bensiinitoitel eriversioon evima kaheliitrise töömahuga neljasilindrist mootorit, millest on ülelaadimise, relvaähvarduse ja musta maagia abil imetabane hunnik hobujõude kätte saadud. Aga võta näpust – ei evi. Sel pole ka kuuesilindrilist jõuallikat, vaid midagi hoopis erilisemat.
Dacia Springil on sapaka võimsus ja Žiguli kiirendusvõime, ent loeb hoopis tõik, et 10 aastat tagasi oleks see sotsiaaltöötajatele lausa luksusliku mulje jätnud.
Täiselektriline linnamaastur DFSK Seres 3 pole naeruväärne nagu varasemad Hiina autod, ent küündib tuntud tegijatega ühele pulgale peamiselt hinna poolest.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.