Haiglajuht: "Lääne-Virumaal võiks kaitsepookimisele vastuseisjaid veenda Üllar Saaremäe"
Rakvere haigla on viimaste kuude jooksul olnud vaktsineerimise keskus, kus kaitsepookimisega kenasti hakkama saadud. Nüüd on asjaolud keerulisemad. Vaktsineerimine on küll vabatahtlik, aga kuidas veenda kõhklejaid endale siiski tegema kaitsesüsti?
Rakvere haigla on haiglajuht Ain Suurkaevu vedamisel saanud vaktsineerimise keskusena kenasti hakkama. Foto: Andras Kralla
Rakvere haigla juhatuse liige Ain Suurkaev kasutab keerulise küsimuse vastusena professor Irja Lutsari sõnu. Propagandamasin tuleb täisvõimsusel tööle panna. "Motivatsiooni tuleb tõsta," ütleb Suurkaev.
Ettevõtjad saavad töökohale vaktsineerijaid kutsuda nüüdsest ainult Ida-Virumaal, mõne erandiga tuleb kõne alla ka Lääne-Virumaa, kui seal asuvasse ettevõttesse käivad inimesed tööle just Ida-Virust. Niisugune näide on näiteks HKScan, kus täna vaktsineeriti üle 400 inimese.
Esmaspäevast pääsevad vaktsineerima kõik soovijad. Lääne-Virumaal tehakse elupäästvat vaktsiini süsti Rakvere haiglas. Haiglajuhi sõnutsi on nad massvaktsineerimiseks valmis ja jõudu jääb veel ülegi.
Ragnar Laurits on see mees, kes esimesena võttis Rakvere haiglasse vastu koroonaviirusesse nakatunud inimese. See oli 19. detsembril 2020. Täna oli see päev, kui Ragnar saatis koos meeskonnaga Rakvere haiglast koju kaks koroonast tervenenud naist. Nemad olid koroonaosakonna viimased patsiendid.
Selveri populaarne 63+ vanuses klientidele mõeldud sooduskampaania "Kuldne Kolmapäev" on ettevõtte üks edukamaid kampaaniaid, mis laienes nüüd ka e-Selverisse ning tänavustele pensionipäevadele.