Praegu vaid Haljalas õlut valmistava soomlaste Pyynikini käsitööõlletehase majanduslik olukord on nii halb, et üldkoosolek ei olnud valmis saneerimist taotlema.

- Kui kaua veel Haljala õlletehase liinidelt õllepurke tuleb, ei tea täpselt keegi. Foto: Andres Pulver
Pärast bilansi korrastamist suurenes eelmise aasta kahjum 2 miljonilt eurolt 3,7 miljonile eurole, kirjutas Helsingin Sanomat.
Aktsionäride koosolek otsustas esmaspäeva hilisõhtul, et kümme aastat tegutsenud ettevõte esitab lähipäevil pankrotiavalduse maksejõuetuse tõttu, kui kuskilt ei leita ootamatult 2-3 miljoni euro investeerijat, kirjutas Soome leht.
Soome rahvusringhäälingu YLE teatel lahkus Pyynikini tegevjuht Kari Luttinen omal soovil ametist ning oma otsust kommenteerida ei soovinud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Soome Toidutootjate Ametiühing kritiseerib teravalt Pyynikin käsitööõlletehase otsust keskendada oma õllepruulimine Eestisse Haljalasse.
Haljala õlletehases tegutseva majandusraskustesse sattunud Pyynikin Brewing Company uus juht Kari Luttinen, kes on ametis olnud umbes kuu, nentis, et õllekeetmine on tema jaoks küll võõras, kuid firma juhtimist see ei sega.
Pankroti äärel kõikuv õlletootja Pyynikin Brewing Company, mis oma tegevuse Tamperest Eestisse ümber kolis, vahetab juhtkonna välja, kirjutab Helsingin Sanomat.
Haljalas õlut pruuliv Pyynikin Brewing Company kavatses mais avada tehasepoe, et ka kohalik rahvas saaks soomlaste pruulitud õlut maitsta.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.