Riigikogu uuest koosseisust välja jäänud Üllar Saaremäe (53) elu jookseb nüüd uut rada. Mees keskendub oma teatri Sagittarius projektidele ja veedab aega oma „pooleviieste“ tütardega.

- Üllar Saaremäe koos perega tänavu veebruaris multifilmi esilinastusel. Foto: Erki Pärnaku
„Eks muidugi oli mul kahju,“ kommenteeris Saaremäe asjaolu, et peale nelja aastat Toompeal tuli märtsis oma töölaud tühjaks teha. „Kahju oli mitte niivõrd enda vaatenurgast, vaid Isamaa erakonna kehva tulemuse pärast, kes varem tegi alati reitingust kõvema valimistulemuse,“ sõnas Saaremäe. Praegu mees poliitikaga aktiivselt tegelema ei jää. „Neid kapipoliitikuid on niigi palju,“ muigas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
„Võib öelda, et tegin nüüd Vana Saaremäe Teatri ära,“ naljatas Üllar Saaremäe, viidates Vana Baskini teatrile ja ammu antud lubadusele poja Karl Roberti näitlejaks saamisel see temp ära teha.
Täna õhtul Vene teatris toimuva teatripäeva auhinnagala lavastas veerandsaja aasta järel taas Üllar Saaremäe. Keset viimaseid askeldusi Vene teatri majas sai ta mahti meenutada 25 aasta tagust sündmust ja paotada katet tänaõhtuselt ürituselt.
Kuna erakonnakaaslastelt piisavalt tuge ei tulnud, peab valimistel Lääne-Virumaal 2027 häälega paremuselt kolmanda tulemuse teinud Üllar Saaremäe oma riigikogu kohast suu puhtaks pühkima. Isamaal jäi ringkonnamandaadi saamisest puudu 362 häält.
Lääne-Virumaal kandideerib 5. märtsil toimuvatel riigikogu valimistel seitse täisnimekirjaga erakonda. Pakkusime võimaluse kõikide nende nimekirjade esinumbritele vastata sarnastele küsimustele.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.