Narkoosiarst jälgib operatsioonisaalis ekraanidelt näitajaid ja sehkendab paberitega. Ta kiikab hetkeks patsiendi poole ja ütleb: “Ilus rind, väga ilusad on. Tule siiapoole, siit näeb hästi.”

- Rinnaimplantaatide paigaldamine maksab vähemalt 4500 eurot. Naised alates 40. eluaastast reeglina ümmargusi silikoone ei soovi ning paluvad endale panna tilgakujulise – nagu fotol –, mis ei ole nende meelest nii võlts. Foto: Andras Kralla
Järgin proua soovitust ning liigun arglikult lauale lähemale. Türkiissinise kanga vahelt kõrguvad kaks suurt kinniteibitud nibudega silikoonrinda. Issand, halasta, mu patune pilk.
Plastikakirurg Siim Simmo, kassipiltidega rätik kukla tagant kinni seotud ja väiksed kõrvad räti küljes, teeb viimaseid nõelapisteid. Päeva esimesed implantaadid on paigaldatud.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ilusüstide kuningannaks tituleeritud Marju Karin sõidab Lexusega, investeerib mõnusate elamuste näol iseendasse ja lähedastesse ning plaanib aastate pärast metsa moodsa vanadekodu rajada, kus üheskoos sõpradega mõnusalt suitsu tõmmata, šampanjat rüübata ja elus tehtu üle valjult naeru lagistada.
Seiklused iluteeninduse mustas äris
Ripsmetehniku kitsas elutoas on massaažilaud, selle kõrval mängib valjuhäälselt televiisor. Naerupahvakute järgi tundub, et tegemist on mõne Ameerika komöödiasarjaga, aga kindel ei saa olla, sest protseduuri ajal ei tohi silmi avada.
“Selles pole midagi romantilist, on vaid puhtalt kliiniline protseduur. Ma olen günekoloogi juures istunud rohkem kui keskmine naine elu jooksul kokku,” räägib Helin Haga, kahe tütre ema. Üks neist on nelja-aastane ning teine vaid kuu vana.
Lääne-Virumaa ühes kortermajas on juba üle 10 aasta pakutud erootilist massaaži. Massööriks 60-aastane korteriperenaine, kes on nõus oma ametilt saladusloori kergitama. Tema kliendibaas on olnud kümme aastat pidevas kasvus ning ta on saavutanud olukorra, kus saab kliente ise valida.
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.