Mullu teenis Lääne-Virumaa omavalitsuste ametnikest kõige suurema lisatasu Sirje Veiman, kes lisaks oma praegusele ametile Vinni vallasekretärina sai lisatasu ka Rakvere vallavalitsusest.
Lisatasude edetabelile lisaks avaldame ka edetabeli ametnike eelmise aasta kogutulust ning võrdlusena ka põhipalgana teenitud tasu, mis näitab, kui suur osa sissetulekust moodustab palk ja kui suure osa erinevad lisatasud.
Suurima aastatasu teenis mullu Rakvere linnavolikogu esimees Mihkel Juhkami, kelle teenistusest moodustas valdava osa põhipalk. Temale järgnevad teised Rakvere linnajuhid.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Avaldame ülevaate Lääne-Virumaa omavalitsuste ametnike palkadest. 176 ametikohast koosneva edetabeli tipus on Rakvere linnajuhid.
Kui üle-eelmisel aastal teenis kõige kõrgemat kogutulu riigi infosüsteemi ameti peadirektor Margus Noormaa veidi üle 94 000 euro, siis mullu jõudis aastatulu üle 100 000 euro.
Edetabelis 350 ettevõtet
Eelmisel aastal toimunud koondamised kergitasid paljudes ettevõtetes keskmise palga numbrit, selgub Lääne-Virumaa Uudiste ja Äripäeva Infopanga korra kvartalis koostatavast maakonna konkurentsiraportist.
Kogu Eesti tundis 2023. aastal, kuidas majanduslikult keeruline aeg tegi oma töö. Ettevõtete koondamiste ja pankrottide tagajärjel vähenes töökohtade arv ja suurenes töötute hulk. Kuigi palgakasv jätkus, oli see hulga väiksem kui aasta varem.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.