• 11.10.24, 13:49

Lääne-Virumaa alistas väravaterohkes maavõistluses Jõgevamaa

Neljapäeval, 10. oktoobril toimus Rakvere kunstmurustaadionil Eesti maavõistluste kohtumine Lääne-Virumaa ja Jõgevamaa vahel, kus kodumeeskond teenis vastase üle 4:2 võidu.
  • Lääne-Virumaad esindasid Jürgen Kaljula, Kert Arviste, Dimitrii Baikov, Urmo Kuningas, Andreas Budrikas, Sander Metsam, Keven Veiler, Enriko Saare, Roland Järg, Jaan Martin Vaher, Esben Stern, Markus Aasamets, Aleksander Holland, Kristian Anton, Kennert Liblik, Keijo Õunapu, Oliver Leppik ja Jan-Martin Viljak. Foto: Erakogu
Juhtpositsiooni haaras Jõgevamaa juba kohtumise neljandal minutil, kui Margo Parkala penaltipunktilt seisuks 1:0 vormistas. Poolaja viimasel minutil sündis Kennert Libliku tabamusest viigivärav.