Riigivalitsemine peaks lähtuma meie inimeste ja ettevõtete huvidest, paraku näitab praktika vastupidist, kirjutab ettevõtja Oleg Gross.

- Ettevõtja Oleg Gross. Foto: Liis Treimann
Mulle tundub, et lisaks objektiivsetele teguritele, nagu Ukraina sõda, Venemaa turu ärakukkumine, Põhjamaade turgude jäätumine ja intressimäärade tõus saeme oma ettevõtluse jalga siin Eesti Vabariigis ka vabatahtlikult ja välise surveta. Antud olukorras tuleks valitsusel maksimaalselt mõelda selle peale, kuidas oma ettevõtteid toetada, mitte karistada meid lisamaksudega.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Aasta inimene 2022 kandidaadid
Lääne-Virumaa aasta inimene 2022 on ettevõtja Oleg Gross, kes asus pärast Venemaa kallaletungi Ukrainale aktiivselt ukrainlasi toetama. Sellisel arvamusel on Lääne-Virumaa Uudiste lugejad.
Valimiskampaanias vohavad populism ja demagoogia, kogu Euroopa Liidus tuleks kõik toetused kaotada ja metsaraiet võiks pigem suurendada, leiab suurettevõtja Oleg Gross.
Äripäeva aasta ettevõtja nominendid jutustavad praegusest Eesti ettevõtlusest laiemat lugu kui vaid iseenda oma, kirjutab Äripäeva uudiste ja uuriva toimetuse juht Viivika Rõuk.
Lisatud Äripäeva rikaste TOP 500
Täna avalikustatud Äripäeva rikaste TOPi jõudis mitu Lääne-Virumaa ettevõtjat.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.