• 12.06.21, 14:05

Viis nõuannet lapse investeeringute ja rahatarkuse kasvatamiseks

Õppejõud ja isa Kristjan Liivamägi jagab soovitusi, kuidas tasub igal vanemal hakata oma lastele varakult rahatagavara koguma ning rahatarkust õpetama.
Kristjan ja tema abikaasa Kärt Liivamägi suunavad lastele investeerimiseks kõik toetused, mida riik ja kohalik omavalitsus laste eest maksavad.
  • Kristjan ja tema abikaasa Kärt Liivamägi suunavad lastele investeerimiseks kõik toetused, mida riik ja kohalik omavalitsus laste eest maksavad. Foto: Andras Kralla
Lastele investeerimisportfelli tegemise mõte on investori ja õppejõu Kristjan Liivamäe sõnul palju laiem kui vaid raha kogumine.

Seotud lood

Kasulik
  • 23.05.21, 12:35
Investor Toomas: sinu sõber on harjumus
On üks järeleproovitud nipp, mis ei aita üksnes parandada isiklikku finantsseisu, vaid tuleb kasuks kõigis teisteski eluvaldkondades.
Arvamused
  • 16.05.21, 14:03
Tere virulane, rõõm tutvuda!
Olen Investor Toomas. Hakkan Lääne-Virumaa Uudiste veergudel regulaarselt kirjutama pere-eelarve, investeerimise ja säästmise teemadel.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 10:55
Kuidas poliitikud ja keskpankurid on viinud meid kuristiku äärele
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele