Eesti jalgpallikoondise tulihingelised fännid käivad vaatamas ka kõiki välismaal toimuvaid mänge ja maksavad selle eest olenevalt asukohast isegi üle 1000 euro, kuid näevad, et saadav emotsionaalne dividend tasub end ära.

- Tulihingelisemad jalgpallifännid käivad vaatamas rahvuskoondise igat mängu. Foto: Siim Semiskar/ERR/Scanpix
“Novembrikuus on Slovakkia mäng. Tegin arvutused, et kogu reis, transport, majutus, kohapeal olek läheb võib-olla 700 euro kanti. Kui siia tuua investeerimise aspekt, siis novembri reisi tõttu on mul plaan oma igakuine ETFdesse investeerimine mõneks kuuks peatada,” tõdes Eesti koondise toetaja Raimo Tropp.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Teisipäeval toimus esimene kohtumine Rakvere linnajuhtide, ettevõtte Bauroc omaniku Ivar Paplavskise ja JK Tarvas esindajate vahel.
Kui tahame olla uhked oma rahvuskoondise üle, siis peame panustama rohkem infrastruktuuri ja noorte jalgpallurite treeneritesse, ütles omanimelise jalgpallikooli juht ning Eesti rahvuskoondise väravavahtide treener Mart Poom.
Jalgpallifännid ei suuda oma rõõmu koduseinte vahel hoida ja tundub, et Euroopa meistrivõistlused on baaridele sama kasulikud kui palav päev jäätisemüüjatele.
Edendab Rakveres hoogsalt naiste jalgpalli
Kui Liisa Lepasaar (26) oli 13-aastane, läks ta vanemate vendade eeskujul jalgpallitrenni. Läks, sest jalgpall ei olnud tollal tüdrukute seas populaarne ja Liisat huvitas, mida naiste jalgpall endast üldse kujutab.
15 aastat kestnud keskpankade rahapoliitika tagajärjel ei ole meil enam vabu kapitaliturge ning kogu globaalne majanduskasv tuleneb võlakoorma suurenemisest, mitte tootlikkuse kasvust. See jätkusuutmatu kasv lõpeb peagi väga suure kollapsiga, kirjutab Soome majandusteadlane Tuomas Malinen.