Sel nädalavahetusel saavad Sagadi mõisas teoks järjekordsed puupäevad, mis pakuvad palju harivaid ja meelelahutuslikke tegevusi kogu perele.

- Fotomeenutus mullusest täpsussaagimise võistlusest. Foto: Sagadi looduskool
Puupäevi on korraldatud ligi 20 aastat. Korraldajad, Sagadi looduskooli loodusõppe spetsialistid Tiina Reintal ja Tiina Jamsja ei osanud täpset arvu öeldagi. „Puupäevad kasvasid välja puuskulptuuride võistlusest, mis alguses toimusid Sagadis, kuid hiljem koliti ümber Varbolasse,“ meenutas Reintal. „Kuna olime juba skulptuuride võistluse ajal pakkunud ühtteist ka peredele, otsustasime ka siin üritusega jätkata ja nii sündisidki puupäevad,“ lisas ta.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänasest on üle kolmveerand aasta külastajatele taas avatud Sagadi mõisa härrastemaja uksed.
Lääne-Virumaal on võrreldes Tallinnaga mitmeid eeliseid, aga on ka üks puudus, mis on Eestile universaalne, kirjutab poliitik ja suhtekorraldaja Marko Pomerants Lääne-Virumaa Uudiste arvamusliidrite küsitlusele saadetud vastustes.
Millest alustada, millele tähelepanu pöörata, millised riskid varitsevad investorit, kes soovib investeerida metsa? Nendele küsimustele vastuste saamiseks pöördus Dmitri Fefilov professionaalide poole.
Uues Rakvere gümnaasiumi õuel asuvas töö- ja tehonoloogiakeskuses saavad õpilased valida õppesuuna oma huvidest lähtuvalt.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.