"Hersoni vabastamine on üks mu elu õnnelikumaid päevi"
"Ma ei nutnud oma pulmas ka nii nagu sel päeval – neid tundeid on võimatu kirjeldada," kirjeldab Ukraina ajakirjanik Anastassia Ševtšenko päeva, mil vabastati linn, kuhu oli jäänud tema isa.
Ševtšenkol õnnestus sõja alguses viia välismaale oma väike tütar ja ema, kes vajas ravi, kuid isa jäi kohe okupatsiooni kätte, kirjutab Delovõje Vedomosti.
Tuntud rakverlasest kultuurikorraldaja Gunnar Viese Kiievist pärit abikaasa Ksenija Gabriadze on sõjast oma kodumaal šokis ja suudab kõnelda vaid läbi pisarate.
Eesti-Ukraina logistikafirma ACE Logistics Ukraine peadirektor Olena Daško sõnul läks ettevõte üle kaugtööle. Töötajad püüavad ühenduses olla oma peredega ja aidata võimalikult paljusid inimesi, kirjutas Delovõje Vedomosti.
"Pidasime mingil põllul kinni, ootasime ülejäänud sugulasi ja mõtlesime, mida edasi teha. Sest ka Lääne-Ukrainas, kuhu me teel olime, läks olukord hullemaks..." räägib Delovõje Vedomostile oma loo Polina, kes lahkus koos perega rünnaku alla sattunud Harkivist.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.