• 13.03.24, 10:18

Sisekaitset õppivad gümnasistid saavad taotleda stipendiumi

Siseminister Lauri Läänemets kuulutas välja 5000 euro suuruse fondiga stipendiumi, mille eesmärk on toetada ja innustada gümnaasiumiklasside õpilasi, kes on võtnud sisekaitseõppe valikaine.
Sisekaitseakadeemia rektoril Kuno Tammearul on väga hea meel, et aasta-aastalt on aina rohkem neid koole, kes oma õpilastele sisekaitseõpet pakuvad.
  • Sisekaitseakadeemia rektoril Kuno Tammearul on väga hea meel, et aasta-aastalt on aina rohkem neid koole, kes oma õpilastele sisekaitseõpet pakuvad. Foto: Sisekaitseakadeemia
Lääne-Virumaal on sisekaitset valikainena võimalik õppida Rakvere eragümnaasiumis ja Väike-Maarja gümnaasiumis.

Seotud lood

Uudised
  • 01.03.24, 12:50
Opositsioon tegi haridusreformi plaani juba enne istungit maatasa
Tapa vallavolikogu neljapäevane istung venis ligi kuuetunniseks ning kujunes juba enne ametlikku algus üpris emotsionaalseks.
Arvamused
  • 06.03.24, 16:09
Alari Kirt: vastamata küsimused Tapa valla haridusreformis
Tapa vallavolikogu opositsiooniliider Alari Kirt (VL Valgejõgi) tõdeb, et Tapa valla haridusreformiga seotud pahameel on peamiselt seotud kiirustamisega.
Uudised
  • 01.09.21, 10:45
Kadrinast pärit Leho Laur: kodumaa heaks töötamine toob hinge rahulolu
Keskkriminaalpolitsei majanduskuritegude büroo juht Leho Laur on alati pidanud oluliseks kodumaa ja meie inimeste heaks töötamist. Senised tööaastad on pakkunud talle väljakutseid, rahulolu tehtust ning teadmist, et töötatakse õige eesmärgi nimel.
Uudised
  • 18.01.24, 16:15
Eragümnaasium alustab koostööd Tallinna Tehnikakõrgkooliga
Rakvere eragümnaasium sõlmis koostöökokkuleppe Tallinna Tehnikakõrgkooli Teenusmajanduse instituudiga, mille raames pakutakse gümnaasiumiõpilastele valikainekursust „Sissevaade tänapäevasesse sotsiaaltöösse”.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.10.24, 09:20
Kontorielu koos mitme põlvkonnaga – väljakutse või võimalus?
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele