Täna õhtul on taaskord võimalik suuremal hulgal koroonavaktsiini aegu broneerida. Korra olen broneerimisel juba ebaõnnestunud. Näis, kuidas läheb nüüd.
Hea küll, alustan ebaõnnestumisega. Reedel tuli teade, et vaktsiini järjekorda saavad aja broneerida vähemalt 30-aastased inimesed. Kuna mahun sellesse vanusegruppi paraja varuga, tegi see sõnum meele heaks - lõpuks ometi tekib võimalus. Suurem osa mu perekonnast on juba vaktsineeritud, nagu ka paljud kolleegid nii kirjutavast ajakirjandusest kui erinevatest telekanalitest. Hakkaski juba natuke imelik, et ise kuidagi löögile ei pääse.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kuula ka podcasti haridusest ja tööturust
Haridus on pikaajaline ja strateegiline investeering, millel on märkimisväärne mõju ühiskonna arengule, ettevõtluskeskkonnale ja inimeste elukvaliteedile.„Haridus ei ole kõikvõimas, kuid see on üks valdkondadest, kus saab inimesi kõige paremini aidata," ütleb Heldur Meerits, selgitades oma pühendumust haridusprojektidesse.