• 10.01.25, 09:31

Korter süttis samal päeval kaks korda

Neljapäeval tuli vabatahtlikel päästjatel käia üht Uudekülas asuvat korterit kustutamas lausa kaks korda.
Pilt on illustratiivne.
  • Pilt on illustratiivne.
  • Foto: hippopx
9. jaanuaril kell 13.50 tuli häirekeskusesse teade, et Tapa vallas Uudekülas põleb elutoas vaip. Korterielanik oli ise ratastoolis. Esimesena jõudsid kohale Tamsalu vabatahtlikud päästjad, kes kustutasid põlengu ja viskasid vaiba välja ning avasid ruumide tuulutamiseks aknad. Elanik oli ise teises toas ja uks oli kinni, suits ei olnud sinna levinud. Elanik toodi korterist välja ja kiirabi viis ta tervisekontrolliks haiglasse. Korteris ei olnud suitsuandurit.

Seotud lood

Uudised
  • 06.01.25, 10:44
Kütusekanistrist võetud veega leili visata ei maksa
Nädalavahetusel juhtus rida päästesündmusi, millest nii mõnegi võib liigitada kurioosumite valdkonda.
Uudised
  • 31.10.24, 10:01
Süttinud aku põhjustas põlengu koolimajas
Kolmapäeval kell 13 juhtus õnnelik õnnetus Vinni-Pajusti koolimajas, kus tööõpetuse klassis süttinud aku põhjustas väikese tulekahju.
Uudised
  • 15.11.24, 13:28
Virumaa kaubanduskeskustes leiti tuleohutuses puudusi
Novembri alguses kontrollisid päästeameti inspektorid lähenevate pühade eel kokku 50 Ida- ja Lääne-Virumaa kaubanduskeskuse ja poe tuleohutust. Kahjuks leiti puudusi 41 hoones.
Uudised
  • 27.12.24, 10:36
Pühad olid päästjatele töised
Jõulupühade ajal sai Päästeamet Lääne-Virumaal 12 väljakutset. Suuremad sündmused olid autoõnnetus ja väike tulekahju.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.10.24, 09:20
Kontorielu koos mitme põlvkonnaga – väljakutse või võimalus?
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele