• 15.03.25, 06:00

Väike-Maarja külje alla kerkivad kaubanduskeskus ja ööklubi

Paari aasta pärast peaks Väike-Maarja külje all Ebaveres valmima uhke hoonetekompleks, kus on muu hulgas ka kaubanduskeskus ja ööklubi.
Osa Ebaveresse kerkivast linnakust.
  • Osa Ebaveresse kerkivast linnakust. Foto: Sisekaitseakadeemia
Paraku ei saa seal ostlemas ega pidutsemas käia, sest tegemist on sisekaitseakadeemia õppekeskusesse rajatavate hoonetega, kus hakatakse läbi viima nii politsinike, päästjate kui ka maksu- ja tolliametnike õppuseid.
Ning võimalik, et mitte ainult sisekaitseakadeemia kursantide omasid. Sisekaitseakadeemia Väike-Maarja õppekeskuse arenduse projektijuht Alo Tammsalu rääkis, et sisekaitseakadeemia on ainulaadne Euroopas, sest koondab kõigi siseturvalisuse valdkonna spetsialistide väljaõppe.

Seotud lood

Uudised
  • 05.04.24, 06:00
Väike-Maarja valda rajatakse autodroom
Ebavere harjutusväljakut ootavad ees suured muutused
Väike-Maarja vallavanem Indrek Kesküla avaldas eelmisel nädalal toimunud vallavolikogu istungil lootust, et ehitustööd sisekaitseakadeemia harjutusväljakul Ebaveres võivad alata veel sel aastal.
Uudised
  • 13.03.24, 10:18
Sisekaitset õppivad gümnasistid saavad taotleda stipendiumi
Siseminister Lauri Läänemets kuulutas välja 5000 euro suuruse fondiga stipendiumi, mille eesmärk on toetada ja innustada gümnaasiumiklasside õpilasi, kes on võtnud sisekaitseõppe valikaine.
Uudised
  • 27.01.24, 09:59
Johanna Veldre vahetas võrkpalluri- ja vanglaametniku elu neljajalgsete ilusalongi pidamise vastu
Tänane lugu räägib Johanna Veldrest (27), kes jättis kõrvale profivõrkpalluritee, lõpetas sisekaitseakadeemia, töötas vanglas, aga leidis oma kutsumuse hoopis groomingus ehk maakeeli koerte-kasside kasuka hooldamises ja pügamises. Lemmikute ilusalongi avas ta juba 2019. aastal ja klientide nappust ei ole.
Uudised
  • 17.06.23, 10:47
Kadrina pritsumehed on kõige kutsemeisterlikum vabatahtlik komando
Reedel, 16. juunil toimunud Ida päästekeskuse päästetöö kutsemeisterlikkuse võistlusel Eliitkomando 2023 osalenud kutselistest komandodest pälvis võidu Sillamäe, vabatahtlikest Kadrina meeskond. Rakvere meeskond sai kutseliste komandode hulgas kolmanda koha.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele