• 20.03.25, 09:46

Algas kulupõlengute hooaeg

19. märtsi õhtul käisid päästjad Porkuni külas kulupõlengut kustutamas.
Kulupõleng. Pilt on illustratiivne.
  • Kulupõleng. Pilt on illustratiivne. Foto: Raul Mee
Lell 19.03 said päästjad väljakutse Tapa valda Porkuni külla, kus põles kulu, näha oli leeki ja põleng liikus elumaja poole.

Seotud lood

Uudised
  • 17.03.25, 10:21
Laupäeval tuli päästjatel kahel põlengul käia
15. märtsil kell 14.46 teatati põlevast kõrvalhoonest Vinni vallas Viru-Kabala külas. Teataja sõnul ohustas põleng juba elumaja ja põleng sai alguse kõrvalhoone saunaosast.
Uudised
  • 31.10.24, 10:01
Süttinud aku põhjustas põlengu koolimajas
Kolmapäeval kell 13 juhtus õnnelik õnnetus Vinni-Pajusti koolimajas, kus tööõpetuse klassis süttinud aku põhjustas väikese tulekahju.
Uudised
  • 26.02.25, 17:01
Karepal mindi appi kalavõrku jäänud luigele
Teisipäeval, 25. veebruaril kell 16.41 märgati Karepa küla ujumiskoha lähedal meres kalavõrku kinni jäänud luike.
Uudised
  • 24.04.23, 13:26
Päästjatele pakuvad tööd kulupõlengud ja lõkked
Ubja külas lõi mees naist
Möödunud nädalavahetusel ei olnud Lääne-Virumaal ühtegi suuremat päästesündmust. Nädala sees ja ka üle-eelmisel nädalal pakkusid päästjatele aga palju tööd kulupõlengud ja kontrolli alt väljunud lõkked.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele