Kusma: eriline viha paistab uuel võimuliidul olevat turismisektori vastu
Kui möödunud nädalavahetusel tähistas kogu kristlik maailm Jeesus Kristuse ülestōusmist, siis eestlastele jääb see nädalavahetus lisaks munade värvimisele meelde maksude ülestõstmispühana, leiab turismiettevõtja Roman Kusma.
Roman Kusma on uue võimuliidu valelikkuses pettunud. Foto: Andras Kralla
Et maksutōusude teatavakstegemise päevaks valiti just Ülestõusmispühade vaikne laupäev, siis tundub nagu oleks tegu mingite usuhullude kättemaksuga kristlikule kogukonnale.
Neljapäeval toimus riigikogus Keskerakonna fraktsiooni algatatud olulise tähtsusega riikliku küsimuse arutelu teemal "Inimeste ja Eesti ettevõtete toimetulekust tänastes kriisides". Arutelule oli kutsutud üheks esinejaks Aqva Hotelsi juht Roman Kusma. Alljärgnev on tema ettekanne riigikogu ees.
Vanasti öeldi, et lüpsvat lehma tapale ei viida. „Paraku soovib tänane valitsus Eesti ettevõtted kui riigi lüpsilehmad giljotiiniruleti ette saata,“ kirjeldas ettevõtja Roman Kusma halastamatult praegust olukorda riigis.