Iga mees peaks teadma, mida ta saab oma tervise heaks teha, et elada pikk ja õnnelik elu. Eesti Vähiliidu teavituskampaania „Iga mees peab teadma!" juhib tähelepanu eesnäärmehaigustele ning rõhutab mehe enda vastutust oma tervise eest.
Ühiskonna absoluutne konsensus on, et vähemasti noortest tuleb nikotiin eemale hoida. Kuidas seda aga saavutada olukorras, kui poeletist mitte saada olev kaup on vabalt kättesaadav näiteks rahvusvahelises veebipoes ning e-sigaretid noorte hulgas trendikaup, kirjutab tervise- ja tööminister Peep Peterson.
Tartu Ülikooli Kliinikumis söömishäiretega töötav psühhiaater-resident Madli Paas räägib loengus „Söömishäiretest spetsialisti pilgu läbi“, kuidas eristada anoreksiat, buliimiat ja liigsöömishäiret ning mida saab lähedane teha, et abivajaja jõuaks abini.
Hiljuti läbi viidud Eesti meeste terviseuuring näitas, et kolmandik 40-49aastastest meestest polnud rahul oma seksuaaleluga. Seemnepurske- ja erektsioonihäireid esines igal viiendal ning seksuaalse huvi langus igal seitsmendal mehel.
Ravimid tekitavad keevaliselt kahetisi tundeid, kirjutab Tartu Ülikooli 4. kursuse arstiteaduse üliõpilane ja Vähiravifond "Kingitud elu" asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsoo.
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.