• 11.02.22, 11:58

Lääne-Virumaa kliima- ja energiakava valmib suve lõpuks

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit on alustanud maakonnale kliima- ja energiakava koostamist, mis annab maakonnale suunised ja tegevuskava Lääne-Virumaa säästva, elujõulise ja targa arengu tagamiseks.
Lääne-Virumaa Omavaltisuste Liidu tegevjuht Sven Hõbemägi loodab, et koostatav kliima ja energiakava annab maakondlikku arengustrateegiassse olulise sisendi.FOTO: Ain Liiva/Virumaa Teataja
  • Lääne-Virumaa Omavaltisuste Liidu tegevjuht Sven Hõbemägi loodab, et koostatav kliima ja energiakava annab maakondlikku arengustrateegiassse olulise sisendi.FOTO: Ain Liiva/Virumaa Teataja
  • Foto: Ain Liiva/Scanpix/Virumaa Teataja
Lääne-Viru Omavalituste Liidu tegevjuht Sven Hõbemägi ütles pressiteate vahendusel, et kliima- ja energiakava koostamise protsess hakkab toimuma paralleelselt maakondliku arengustrateegia ja tegevuskava uuendamise protsessiga.

Seotud lood

Uudised
  • 28.01.22, 14:18
Kodutute loomade varjupaik peaks valmima järgmise aasta lõpus
Lääne-Viru omavalitsuste liit (VIROL) otsustas kasutada selleks aastaks Lääne-Virumaale eraldatud maakondade arengustrateegiate elluviimise toetusmeetme (MATA) summa kodutute loomade varjupaiga rajamise teise etapi elluviimiseks.
Uudised
  • 07.01.22, 11:40
VIROL-i eesotsas jätkab Einar Vallbaum
Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) juhatuse esimeheks valiti tagasi Viru-Nigula vallavanem Einar Vallbaum.
Arvamused
  • 07.12.21, 16:22
Haridusanalüüsi autor: need on maakonna koolivõrgu tulipunktid
Lääne-Virumaa haridusvõrgu võtmeküsimuste lahendamisel on positiivne see, et maakonnal läheb lähitulevikus pigem hästi ning pole ohtu ääremaastuda. Hariduselu oluline mõjutaja on järgmisel aastal Rakveres avatav riigigümnaasium, kirjutab Lääne-Virumaa haridusvõrku analüüsinud geograaf ning OÜ Cumulus Consulting konsultant ja juhatuse liige Mihkel Laan.
Uudised
  • 05.01.22, 00:48
Gümnaasiumide arv peab vähenema
Omavalitsusjuhid peavad Lääne-Virumaa hariduselu kõige olulisemateks teemadeks erivajadustega laste kooli, riigigümnaasiumi avamist ja selle mõju maakonna gümnaasiumivõrgule. Samuti koolihoonete efektiivset kasutamist ja õpetajate järelekasvu.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.12.24, 11:13
TOP 3 sõiduautot, millel on üllatavalt odav aastamaks
Autoomanikud jälgivad kõhedusega kalendrit: aeg muudkui tiksub esimese jaanuari poole. Ei, kõhe pole mitte seepärast, et jälle peab uue aasta lubadusi andma, vaid 01.01.2025 jõustub Eestis automaks. Nii mõnigi meist lootis, et see maks jääb tulemata ja pigistas silma kinni iga kord, kui sellise pealkirjaga uudist nägi. Enam pole mõtet.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Lääne-Virumaa Uudised esilehele