Keha on tätoveeringutega kaunistatud iidsetest aegadest saadik. Kuidas tegutsevad tattoo-kunstnikud, rääkisid Rakveres Laada tänaval asuvas tätoveerimissalongis tegutsevad Must Ink Kristiina Antonis (34) ja Kati Sandberg (26).
- Tätoveerimissalongi Must Ink tattoo-kunstnikud Kati Sandberg (vasakult) ja Kristiina Antonis ütlevad, et tätoveerimine tekitab sõltuvust ja reeglina ei piirdu kliendid ainult ühe tätoveeringuga. Foto: Erakogu
Tegelikult on mõlemal naisel oma ettevõte, aga tänavu sügisel pandi leivad ühte kappi, nagu nad ise naersid. Kati, kelle ettevõte kannab nime K Tattoo Stuudio OÜ, kolis ilusalongist, kus ta varem pinda rentis, Kristiina juurde, sest tätoveerimine ei käi päris ühte patta iluprotseduuridega.
Seotud lood
Fotoreportaaž ilumaailma tagatoast
Narkoosiarst jälgib operatsioonisaalis ekraanidelt näitajaid ja sehkendab paberitega. Ta kiikab hetkeks patsiendi poole ja ütleb: “Ilus rind, väga ilusad on. Tule siiapoole, siit näeb hästi.”
Sotsiaalministeerium kavandab uut rahvatervishoiu seadust, mille jõustumisel ei tohi alaealised enam tätoveerida ega end solaariumis pruuniks päevitada. Samas ei lapita ära kolm aastakümmet tagasi tehtud seaduses olevat auku, kus võiksid olla juhtnöörid keha augustamise osas. Seega jääb ka tulevikus alaealistele kõikvõimalike neetide ja rõngaste panemine sõltuma teenuse osutaja südametunnistusest.
Neljapäeval avati restoranis Bonzai jälle uus maalinäitus. Seekord kaunistavad seinu kunstnike Katrin ja Sven Saagi teosed, millest osad on sündinud Brasiilias.
Politseiametniku erialal õppiv Väike-Maarja gümnaasiumi 99. lennu vilistlane Merily Tambik kattis sisekaitseakadeemia politsei- ja piirivalvekolledži Paikuse õppekeskuse kriminaalmenetluse klassi seina grafitiga, et õppuritele meenutada politseiametniku rolli ja olulisust ühiskonnas.
Selveri populaarne 63+ vanuses klientidele mõeldud sooduskampaania "Kuldne Kolmapäev" on ettevõtte üks edukamaid kampaaniaid, mis laienes nüüd ka e-Selverisse ning tänavustele pensionipäevadele.