Lääne-Virumaa omavalitsused on seadnud kolm suurt eesmärki: rohkem turiste, rohkem elanikke ja rohkem investeeringuid. Täna tutvustatav maakonna kohaturundusstrateegia kujutab endast tööriistakasti ja raamistikku, mis aitab nende eesmärkide poole liikuda.

- Velveti tegevjuht Pärtel Uudam. Foto: Tiina Liina Uudam
Kui mulle tuleb tänaval juurde üks mees ja ütleb abiellume, siis ma ei vasta kohe „jah“. Sama on ka Lääne-Virumaa kohaturundusstrateegias seatud eesmärkidega. Selleks, et inimene valiks mingi koha endale elukohaks või investeeriks siia, peab tal selle kohaga tekkima erinevaid kokkupuuteid, rääkisid Lääne-Virumaa kohaturundusstrateegiat luua aidanud agentuuri Velvet meeskonna liikmed Maris Teder, Sofia Anza ja Pärtel Vurma eelmisel aastal, kui protsess oli veel pooleli.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Neljapäeval, 25. jaanuaril astub Lääne-Virumaa esiritta, tutvustades uhkusega oma brändi ja kohaturundusstrateegiat, mille missiooniks on muuta maakond mitte ainult märgatavaks, vaid ka vastupandamatuks sihtkohaks turistidele, ettevõtjatele ja elanikele.
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) on koostöös maakonna kohalike omavalitsuste ja erinevate sidusgruppide esindajatega teinud algust maakondliku sihtkohaturundusstrateegia loomisega.
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) on koostöös maakonna kõigi omavalitsustega saanud rahastuse projektitaotlusele "Lääne-Virumaa sihtkoha tuntuse suurendamine".
Lääne-Viru Omavalitsuste Liit (VIROL) koostöös disainiagentuuriga Velvet on arendamas Lääne-Viru brändi ja kohaturundusstrateegiat.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.