Ukrainlaste rünnakud on kahjustanud oluliselt Vene naftatööstust, kuid Putin suudab kurnamisstrateegiaga jätkata, sest ehkki ärganud, ollakse Euroopas kaitsevaldkonnas endiselt loid ja kohati arglik, kirjutab vaatleja Raivo Vare.
Venemaa presidendiks “valitud” Vladimir Putin tähistas esmaspäeval Moskvas Punasel väljakul oma võitu ja Krimmi okupeerimise 10. aastapäeva. Foto: Reuters/Scanpix
Oma Ukraina sõja 34. blogikandes (ilmub Äripäeva arvamusosas) ei saa ma kuidagi mööda Venemaal äsja toimunud valimisfarsist. Püüaks seejuures ennustada, mis nüüd järgneb. Samuti on põhjust peatuda Vene naftatöötlemise võimekuse süstemaatilisel ründamisel ukrainlaste poolt ja mida see tähendab Vene majandusele.
Üliteravalt on päevakorral ukrainlastele osutatava sõjalise abi probleemid, Moldova ümber toimuv ja mida oodata sõjast suveperioodil.
Müncheni lubadustele ei pruugi tegusid järgneda. Lisaks: Navalnõi on surnud, Ungari kriis süveneb ja Rootsi pääseb lõpuks NATOsse, kirjutab ajakirjanik Indrek Lepik oluliste välisteemade ülevaates.
Selveri populaarne 63+ vanuses klientidele mõeldud sooduskampaania "Kuldne Kolmapäev" on ettevõtte üks edukamaid kampaaniaid, mis laienes nüüd ka e-Selverisse ning tänavustele pensionipäevadele.