Eestimaal tegutseb mees, kes võttis südameasjaks puhuda iidsele ettevõtmisele hing sisse. Ta tegi oma hobist töö, mis on toonud hingerahu, aga ka materiaalse stabiilsuse. Saage tuttavaks siinse piibukultuuri hoidja Raimo Ribergiga!

- Varem maailmas ringi rännanud Raimo Riberg tuli tagasi koju Raplamaale, et valmistada tipptasemel piipe.
- Foto: Erakogu
34aastane Raimo on pärast kümmet aastat seiklusi laias maailmas tagasi kodukohas. Ta on kodumajja rajanud igati avara ja valgust täis töökoja. Loodust armastav mees hindab väga loomulikku valgust, mistõttu on tööruumi seinad valmistatud klaasist. Miks on töökoda elumaja küljes, aga mitte eraldi? “Nii on kütta mugav. Töökoda on alati soe,” põhjendab piibumeister. “Meie kliimas on kütmine tähtis, eriti kui töötad näppudega. Ruum loodi täpselt selline, kus on igapäevaselt hea ja mõnus olla.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
"Eks ma kõnnin õrna jää peal,“ tunnistab ettevõtja Aivar Friedrichson, kes ei kavatse oma Venemaa poode sulgeda ning toob üle idapiiri deklareerimata kaupa.
Huviliste seas ka Kadrina vallas elav ettevõtja
Kaitseministeeriumis on käinud juttu tegemas umbes 30 huvilist, kes tahavad hakata Eestis laskemoona tootma, kohalike ettevõtjate kõrval ka Euroopa suurimad moonatootjad.
OG Elektra ostis veebruari lõpus Tapa kaitseväe linnaku lähedale kinnistu, kuhu plaanib rajada uue kaupluse.
Rakveres Laada tänaval tegutseva Pro Optika prillipoeketi omanik ostab ära Põhjakeskuses tegutseva prillipoe Pere Optika, kellel on Eestis kokku 33 kauplust.
Tänapäeva töömaailmas kohtuvad kontorites sageli erinevad põlvkonnad: beebibuumerid, X-põlvkond, milleeniumilased ja Z-põlvkond. Igaühel neist on oma ootused, tööharjumused ja suhtumine töökeskkonda. Selline mitmekesisus võib tunduda keeruline, kuid pakub ka väärtuslikku võimalust õppida ja kohaneda erinevate lähenemistega.